Заполняем Табель Уч...
 
Notifiche
Cancella tutti
Заполняем Табель Учета Рабочего Времени Правильно
Заполняем Табель Учета Рабочего Времени Правильно
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-04-20
New Member

Su di me

Разом з тим слід наголосити, що, покладаючи на роботодавця обов’язок стосовно переведення працівників на іншу, легшу роботу, вказані законодавчі норми не вимагають від нього створювати нове робоче місце для працівника, щодо якого виявлено невідповідність займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок стану здоров’я. Слід зазначити, що статтею 170 КЗпП на роботодавця покладено обов’язок перевести працівників, які за станом здоров’я потребують надання іншої, легшої роботи, на таку роботу за їх згодою та відповідно до медичного висновку тимчасово або без обмеження строку. 2 ст. 10 Закону № 2136 законодавець окремо звернув увагу на обов’язок роботодавця докласти всіх зусиль задля забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам. Зрозуміло, при цьому повинні додержуватися правила щодо переведення звільнених працівників на іншу роботу за наявності вакантних робочих місць (посад) і згоди працівників, а також правила про завчасне сповіщення виборного органу первинної профспілкової організації про звільнення працівників з причин економічного, технологічного, структурного характеру або зв'язку з ліквідацією, реорганізацією підприємства (частина третя ст. 22 Закону "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності").

 

 

На сьогодні особливості встановлення та обліку часу роботи та часу відпочинку визначено вимогами статті 6 Закону №2136, https://canadapeoplesforum.com/community/profile/hughfortenberry згідно з якою норма робочого часу на 2023 рік в Українільна тривалість робочого часу у період дії воєнного стану може бути збільшена до 60 годин на тиждень для працівників, зайнятих на об’єктах критичної інфраструктури (в оборонній сфері, сфері забезпечення життєдіяльності населення тощо). Узагалі відмовити в наданні щорічної відпустки в період дії воєнного стану роботодавець має право лише в тому разі, якщо працівник залучений до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури (ч. Вони можуть залучатися до роботи понад встановлену тривалість робочого часу лише за умови взаємної домовленості між сторонами трудового договору. Вони мають суб'єктивне право залишитися на роботі (крім випадків ліквідації підприємства), і питання про їх звільнення, якщо підприємство не ліквідовується, не може ставитися взагалі. При розрахунку балансу робочого часу слід мати на увазі, що згідно зі ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів (ст. 73) тривалість роботи працівників, web page крім працівників, зазначених у ст. 51 КЗпП, скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні, а напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин. У даному прикладі праву частину табеля не наводимо, оскільки там повинні бути прочерки (немає днів / годин невиходу на роботу).

 

 

Слід наголосити, що про таку невідповідність не могло бути відомо на час укладання трудового договору - протипоказання стану здоров’я виявлені після його укладення. Пряма заборона на звільнення перелічених працівників протягом встановлених строків означає, що вони взагалі не можуть бути кандидатами на звільнення. Разом з тим із певними захворюваннями працівники, яким не встановлено групи інвалідності, proweb-hr.com постійно чи протягом певного часу не можуть виконувати покладені на них трудові обов’язки внаслідок свого стану здоров’я. 1 ст. 40 КЗпП діють обмеження на звільнення окремих працівників, встановлені статтею 184 КЗпП (жінок вагітних і тих, що мають дітей віком до трьох років (до шести - у випадках, передбачених частиною другою ст. 179 КЗпП), одиноких матерів за наявності дитини віком до 14 років або дитини-інваліда), ст. 1861, частиною першою ст. 197 КЗпП, pioni.com.ua законами "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" та "Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю" (молодих працівників віком від 14 до 28 років, прийнятих після закінчення чи припинення навчання протягом 2 років після вступу на роботу). Згідно з частиною третьою ст. 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

 

 

Маємо зважати, що у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, то такий вихідний перекосять на наступний після святкового або неробочого. Робота інвалідів у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям. І це не буде порушенням. Тому, вихідний 20 червня (неділя) буде перенесено на 21 червня (понеділок). І це не буде вважатися порушенням трудового законодавства. Зауважимо, що 60 годин на тиждень - це максимальна норма робочого часу на 2023 рік в Українільна тривалість робочого часу. Стаття 52КЗпП передбачає, що для працівників установлюється п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями. Приклад розрахунку норми Норми тривалості робочого дня на 2023 рік робочого часу на 2021 рік, розрахованої за календарем п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю при однаковій тривалості часу роботи за день впродовж робочого тижня та відповідним зменшенням тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів, наводиться нижче. Для створення сприятливих умов для святкування, а також раціонального використання робочого часу, Кабмін щороку своїми розпорядженнями рекомендує переносити робочі дні для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями у суботу та неділю. Охоронець відпрацював y вересні всі дні за своїм графіком. • співробітник відпрацював всі дні (виконавши норму робочого часу, розраховану згідно з законодавством). Період хвороби, як і будь-які інші дні (та години), не відпрацьовані працівником, ми обов'язково вказуємо в табелі.

Localizzazione

Occupazione

web page
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube