Зарплата Директора ...
 
Notifiche
Cancella tutti
Зарплата Директора Медзакладу-КНП
Зарплата Директора Медзакладу-КНП
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-05-15
New Member

Su di me

14-31 Методрекомендацій КД. Модель оплати праці фіксується у колективному договору - див. Останні дані НСЗУ про рівень оплати праці медиків такі (їх опублікував глава парламентського комітету з охорони здоров'я Михайло Радуцький). Якщо відповідну ухвалу буде прийнято, оплата праці медиків зросте вже у 2022 році. Якщо розрахувати підвищення, нам необхідно 2 млрд грн (весь бюджет області складає 3 млрд грн.). Держбюджет на 2021 рік Марченко охарактеризував як "бюджет можливостей для розвитку". Верховна Рада схвалила 15 грудня державний бюджет на 2021-й. У ньому передбачено обіцяне підвищення зарплат медикам і освітянам. А раніше міністр фінансів Сергій Марченко запевнив, що ухвалений державний бюджету України на 2021 рік є реалістичним і збалансованим. На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III ухвалили кілька нормативно-правових актів, що передбачають доплати за допомогу хворим на коронавірус. Як приклад, можна навести ситуацію з заробітними платами лікарів ЦПМСД № 2 Дніпровського району міста Києва. Крім того, тією ж Постановою № 741 залишено додаткове фінансування для медзакладів-КНП, які поки неспроможні за рахунок власних коштів забезпечити виплату зарплати медикам у розмірі 20 000 грн для лікарів і 13 500 грн для середнього медперсоналу. Ще в січні 2022 року Уряд встановив розмір базової зарплати медикам: не менше ніж 20 000 гривень для лікаря та 13 500 гривень для медичної сестри.

 

 

Надавач медпослуг відтепер повинен виплачувати заробітні плати лікарям і медсестрам у розмірах, не менших ніж 20 000 грн і 13 500 грн відповідно. Крім того, він додав, що на капітальні інвестиції заклали 100 млрд грн. Його позиція: всім закладам охорони здоров’я вистачить грошей на зарплати у 20 тисяч, тому що на Програму медичних гарантій на 2022 рік закладено на 33 млрд грн більше, ніж торік. У МОЗ України оприлюднили роз'яснення про підвищення зарплати медпрацівникам, встановлене постановою Кабінету міністрів із січня цього року. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу у парламенті. Ще до кінця невідомо, чи піде Зеленський на другий термін, хоча натяки є: президент говорив, що однієї каденції для виконання обіцянок йому може не вистачити, з цим згодні і в його оточенні. Хто, як не ми, повинні подбати про наших медиків», - говорив Володимир Зеленський. Підвищення зарплат медикам в 2022 році Зеленський вирішив взяти в свої руки: 18 червня він підписав указ, який встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці медиків. Роботу в надурочний час оплачують залежно від системи оплати праці, встановленої в медзакладі. Які доплати мають отримати медики під час епідемії коронавірусуЛікарі, медсестри та навіть водії, які безпосередньо задіяні в лікуванні хворих та ліквідації епідемії, мають отримати надбавки в 300 відсотків від окладу.

 

 

Спочатку вкажемо нормативні акти, що визначають, яка зарплата в медсестри. Заробітна плата цієї медсестри не набагато менша за лікарську. Найвищою ж середня заробітна плата виявилася у закладах екстреної медичної допомоги. Найбільше - на 36% - зросла середня заробітна плата лікарів. Так, базову зарплату не менше 20 тисяч гривень встановлено для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я. Збільшення зарплати лікарям було передбачено в розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за вищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей - в розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам - в розмірі 25% мінімальної заробітної плати. 25%), для молодшого - 8,8 тис. З 1 січня 2022 року мінімальна зарплата лікарів складатиме 20 тис. У медустановах первинної ланки, які уклали договори з НСЗУ, в січні-вересні зарплата керівників становила 24,9 тисячі гривень, лікарів - 15 тисяч, середнього медперсоналу - 8,4 тисячі, молодшого - 4,6 тис. Для середнього медичного персоналу зарплата має бути не менше 13,5 тисяч гривень, а для лікарів - мінімум 20 тисяч. Це хоч якось наблизить зарплати лікарів вторинної ланки до зарплат сімейних лікарів.

 

 

А перевіряти зарплати керівників медзакладів завжди було багато охочих. Зверніть увагу, що надбавка за престижність, по-суті, «розчиняє» доплату до мінімальної зарплати (6500 грн) - їх вже окремо не нараховуємо. Водночас середня зарплата медичної сестри підвищилася з 13 800 до 16 010 грн. З 1 вересня минулого року підвищили зарплати медикам, які працюють в установах спеціалізованої та екстреної медичної допомоги. Перед призначенням Ляшко розповідав, як він бачить шляхи підвищення зарплат медикам: «Перше, що потрібно зробити, це звернути увагу на розвиток елементів корпоративного управління в установах охорони здоров'я, які перейшли на автономізацію. Ми можемо взяти дві лікарні, які отримують майже однакове фінансування, https://sylnaukraina.com.ua/ однак зарплати та розвиток в них можуть кардинально відрізнятися. Під час розрахунку окладу треба керуватися обома пунктами: спочатку обрати працівника основної професії з мінімальним посадовим окладом чи ставкою і провести необхідні обрахування, а потім порівняти визначений таким способом оклад керівника з рівнем середньої зарплати медпрацівників підприємства. Розмір посадового окладу керівника КНП встановлюють залежно від середньооблікової чисельності працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік, вартості активів підприємства або чистого доходу від реалізації товарів (робіт, послуг), за даними останньої річної фінансової звітності, в кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії (пп. В такій схемі диференціації заробітної плати тарифну сітку розробляють на основі тарифної ставки працівника першого розряду та міжпосадових (міжкваліфікаційних) співвідношеннях розмірів посадових окладів.

Localizzazione

Occupazione

https://sylnaukraina.com.ua/
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube