Завершення Війни, П...
 
Notifiche
Cancella tutti
Завершення Війни, Переговори Про Мир Та Нова Епоха: Астрологиня Зробила Прогноз На Рік Для України
Завершення Війни, Переговори Про Мир Та Нова Епоха: Астрологиня Зробила Прогноз На Рік Для України
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-04-18
New Member

Su di me

Оптимістичніший прогноз висловив ясновидець та екстрасенс Валерій Шатилович. Раніше своїм прогнозом на березень 2023 року поділився відомий ясновидець Валерій Шатилович. Раніше Звягіна спрогнозувала, що розв'язана Росією війна проти України не закінчиться до кінця поточного року. Генасамблея ООН 12 жовтня схвалила резолюцію, яка засуджує спробу анексії РФ окупованих територій України. На кінець жовтня Україна оцінювала втрати Росії у війні у понад 70 тисяч загиблих військових. У вересні Росія заявила, що її втрати менші від 6 тисяч загиблих. А у вересні армія України внаслідок блискавичного контрнаступу звільнила майже усю окуповану до того частину Харківщини. А у вересні та на початку жовтня Росія здійснила спробу анексувати частково окуповані Запорізьку, Херсонську, Донецьку та Луганську області. Росія не капітулює, проте у ній може змінитися влада, каже він. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). Астролог і хіромант Володимир Бадіян назвав дату, коли війна в Україні почне згасати.

 

 

Астропсихологиня Валентина Віттрок зазначила, що президент Росії Володимир Путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Після таких одкровень журналісти попросили поворожити на державному рівні: чи зможе наш президент домовитися з Кремлем? У червні президент Зеленський оцінив співвідношення втрат України і Росії як один до п'яти. Він говорив про Росію, але України це стосується не меншою мірою, пише автор. Він передбачив власну смерть і знав, що його прийдуть вбивати, проте все одно впустив свого вбивцю у дім. Просять, аби ми писали про перемоги української армії, про швидке закінчення війни, про смерть путіна… Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами - Людмила Хомутовська. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. Раніше Росс розповів, що на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року. Експерт прогнозує дефіцит боєприпасів у російських військових «навесні або восени 2023 року». Напередодні Себастіан Чвалек, генеральний директор компанії PGZ - урядового холдингу, що об’єднує державні підприємства оборонної промисловості Польщі, заявив, що холдинг прогнозує збільшення доходів внаслідок експорту військових товарів: «Враховуючи реалії війни, що триває в Україні, і позицію багатьох країн, спрямовану на збільшення витрат у сфері оборонних бюджетів, є реальні шанси вийти на нові ринки та збільшити експортні доходи в найближчі роки».

 

 

Ми також будемо бачити спроби російського війська просуватись в нові райони Донбасу», - коментує військовий у відставці в інтерв’ю каналу CNN. Після десяти місяців повномасштабного російського вторгнення в Україну вже очевидно, що війна не закінчиться в найближчий рік. Після того, як усе закінчиться, українці ще довго згадуватимуть цей важкий час, переказуючи один одному. Причому, нам слід підготуватися до того, що стан «замороженого» конфлікту чергуватиметься зі спалахами та активізацією воєнних дій. За словами екстрасенса та медіума Максима Гордєєва, квітень буде місяцем запеклих боїв: site після виїзду та евакуації більшості населення із зони бойових дій ЗСУ зможе «по-дорослому» взятися за окупантів. За його прогнозом, Росія зможе активно воювати лише кілька місяців. Українська влада заявила, що Росія чинить геноцид. Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині "буде страшно" і окупанти цілитимуть у якісь установи. Його прогнозували практично всі езотерики, маючи на увазі нову атаку на Київщині та інших прикордонних напрямках.

 

 

Його звали Нечай Михайло Михайлович. Помер Нечай 14 липня 2011 року, причому досить трагічно. Понад 12-ти років тому Нечай сказав, що між Україною і Росією почнеться вбивча війна. У мольфара запитали, чи буде у 2023 році перемога України у розв'язаній Росією кривавій війні. Ще рік тому здавалося, що спрогнозувати військове протистояння між Україною і Росією просто неможливо. І інші прогнози карпатського Мольфара Нечая на 2023 рік для Миру лише підтверджують ці слова. Василь Юращук повідомив, чи закінчиться війна Росії з Україною у 2023 році. Насамкінець ставлю провидиці головне запитання, що сьогодні цікавить усю країну: коли ж закінчиться на сході війна? Запитання, яке сьогодні найбільше турбує кожного українця, звучить як «Коли закінчиться війна в Україні? Коли може закінчитися війна в Україні - своїм передбаченням поділилася гуцульська мольфарка Марія і попередила, що найближчі місяці будуть важкими. Українська мольфарка обіцяє, що в середині квітня наші захисники розпочнуть активний контрнаступ. Дехто вважає, що РФ відмовиться від спроб захопити Україну після смерті Володимира Путіна. І він передбачав свої смерті. Проте вже незабаром війна в Україні може перейти у менш агресивну фазу. Теж "несподівано." Астрологиня Анна Вергелес розповіла, що наприкінці березня в Україні будуть жорстокі бої. Астролог Альбіна Пономаренко, навпаки, вже з 17 березня очікувала подій, які можна назвати переможними.

Localizzazione

Occupazione

site
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube