Цього Року Не Варто...
 
Notifiche
Cancella tutti
Цього Року Не Варто Обмежувати Себе
Цього Року Не Варто Обмежувати Себе
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-04-18
New Member

Su di me

Саме тому зараз люди з великої України тікають до маленької Литви, яка є членом Європейського Союзу і перебуває під ядерною парасолькою НАТО, а не навпаки. Нещодавно Володимир Зеленський сказав, що Україна хоче за два роки приєднатися до ЄС, а після перемоги - стати членом НАТО. Відновленою та процвітаючою вона бачить Україну через два роки. Але є одна, яка досить точно, хоч і неприємно характеризує саму Україну. Але виявилося, що Литовська Республіка, яка лобіює прийняття України до НАТО і ЄС, яка допомагає воюючій країні чим тільки може - не забуває і про власні інтереси. Що зірки кажуть про майбутнє України загалом? Наше майбутнє буде дуже класним. Зміни, які чекають на нас 2022-го, можуть визначити наше майбутнє на довгі роки вперед, стверджують астрологи. Тож реакцію українців на майбутнє обмеження - яке загрожує роботодавцям штрафом, а їм самим звільненням «від гріха подалі» - легко уявити. Тож у період розпаду СРСР Литва відносно легко змогла відновити свою незалежність. Потрібно навчитися боротися за власну мову, за власний лінгвопростір так, як це робить Литва. Тож теоретично можна припустити, що після Другої світової Литва могла б стати не «радянською республікою», себто колонією СРСР, як сусідня Латвія, а «народною республікою», сателітом на кшталт Польщі.

 

 

Тож можуть бути потужні землетруси то тут, то там. Нещодавно весь світ сколихнула новина про землетруси в Туреччині. В Україні має відновитися мир, до кінця року вирішиться позитивно питання з Донбасом. Вже до кінця 2022 року, військові конфлікти всередині країни завершаться. Згідно з результатами перепису 2001 року, навіть у суто міській частині населення етнічних росіян було лише 22,4%. Порівняйте з мовним складом міст сходу, півдня і центру в той же історичний період. Від того, яка зодіакальна тварина протегує року, залежить і наскільки мінливими та насиченим він буде. У Китаї тварина уособлює силу, щедрість і справедливість. Тому в Китаї вірять, що потрібно вміти передчувати характер води і вчасно підлаштовуватися під неї. Тому колишні сусіди (в період Визвольних змагань 1917-1922 років в України і Литви був невеличкий спільний кордон) зробили послаблення терміном на один рік, який потім збільшили ще на рік, тобто до весни 2024 року. Можна знайти багато причин, починаючи зі стресового стану (хоча війна триває уже рік, і перші бурхливі емоції давно змінилися прагматичним поглядом на ситуацію). Дівам потрібно буде постаратися знайти компроміс. Причому вир подій може запросто збити вас зі шляху: астрологи радять не кидати справи на півдорозі, якою б важкою ситуація не була. Причому навіть тоді, коли формально це уже вимагалося.

 

 

Як астрологи та езотерики «проґавили» пандеміюЧитайте також:Чи доб’є коронавірус астрологію, яка його не передбачила? Ось і астрологи пророкують нам у 2022 році великі зміни у всіх сферах життя. Головне - вірити у те, що рік 2022 принесе лише позитив у наше життя. Якщо вірити гороскопу, жити розмірено Чорний Тигр не дасть нікому. Отже, чи варто вірити прогнозам окультистів щодо війни? До речі, Путін зашифрував нашу перемогу у своїх символах війни. До речі, східний календар відрізняється від григоріанського (за яким ми звикли жити), тож рік Тигра настане не 1 січня, а місяцем пізніше. Поки решта світу спостерігає за розвитком подій з інтересом, подібним перегляду захоплюючого телевізійного шоу, для наших народів є тільки одне питання:"Коли ж прийде кінець ворожнечі і настане мир в Донбасі і Луганську". Але в грудні настане поворотний момент. Але при цьому ці успіхи можуть потягнути за собою простий в інших сферах життя, намагайтеся тримати баланс. Але стихією 2022 стане вода, яка повинна стримувати гарячий запал Тигра. А точніше - Блакитного (по-іншому - Синього чи Чорного) Водяного Тигра. Близнюкам рекомендується утриматися від шлюбу, так як рік Тигра не принесе нової сім’ї щастя. З лютого по квітень зірки радять утриматися від весільних турбот. 23 лютого був фатальний день, коли Марс і Плутон розпочали своє зближення в знаку Козерога.

 

 

Дата китайського Нового року - плаваюча, 2022 року її відзначатимуть 1 лютого. УНІАН з'ясував, які щасливі числа у знаків Зодіаку і які дні в 2022 році потрібно запам'ятати. Який він символ 2022 року? Марс залишить знак Козерога 8 квітня 2022 року і перейде на знак Водолія, що допоможе розвантажити конфлікт і загальне загострення. Тому буде чудово, якщо у вашій кімнаті будуть м’які пледи, покривала та декоративні подушки - все це допоможе задобрити норовливого звіра. Тому питання мови - як і в будь-якій національній державі чи регіоні (зокрема, швейцарських кантонах) - було і є стратегічно важливим. Річ у тому, що в березні 2022 року уряд Литви пішов на безпрецедентний крок, оголосивши мораторій на необхідність знання державної мови для працевлаштування. Державна мовна інспекція Литви розробила документ, згідно з яким українські біженці, які не вивчать литовської мови в необхідному для роботи обсязі, через рік стануть проблемою для своїх литовських роботодавців. Найбільш успішними наступного року стануть ті, хто виявить гнучкість і зможе, якщо потрібно, відмовитися від звичного способу життя. Раніше ви казали, що є небезпека для життя Зеленського. Травень та червень - це передбачення на 2023 рік для Українийбільша небезпека воєн, які тільки можна собі уявити на території нашої країни.

Localizzazione

Occupazione

передбачення на 2023 рік для України
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube