CZVL - Чи Буде Збіл...
 
Notifiche
Cancella tutti
CZVL - Чи Буде Збільшення Зарплати ДСНС В 2023 Році
CZVL - Чи Буде Збільшення Зарплати ДСНС В 2023 Році
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-05-15
New Member

Su di me

Наразі, за оперативними даними управління, станом на 17.10.2019 найбільшими боржниками із виплати заробітної плати серед економічно активних підприємств м.Запоріжжя залишаються: ЗДП «Кремнійполімер» із сумою заборгованості - 15,09 млн. Серед підприємств-банкрутів найбільшими боржниками залишаються: ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» із сумою заборгованості 30,05 млн.грн., Запорізьке ДП «Радіоприлад» із сумою заборгованості 9,4 млн.грн. ПАТ «Завод напівпроводників» - 80,8 тис.грн., ПАТ «Дрогобицькиий завод автомобільних кранів» - 30 млн.грн., ТОВ «Дельта Буг» -7,1 тис.грн., ПП «Фабрика делікатесних сирів» - 128,4 тис.грн., ВП «Радіоприлад» - 82,3 тис.грн. Також на засідання міської комісії запрошувались керівники наступних підприємств, які на засідання комісії не з’явились, а саме: ТОВ ВП «Електротехніка», ПП «Фабрика делікатесних сирів», ТОВ «Комунтех». Так, станом на 01.09.2019 укладено 16 графіків (Філія «Запорізький державний обласний навчально-курсовий комбінат УДП «Укрінтеравтосервіс», Класичний приватний університет, ДП «Запорізький облавтодор», homepage ЗДП «Радіоприлад», ТОВ ВП «Електротехніка», ПАТ «Інститут Титану» тощо). За 9-ть місяців 2019 року керівники підприємств: ТОВ «Квік», ПрАТ «Завод «Запоріжавтоматика», ТОВ «Вневідомча охорона», ПАТ «Інститут Титану», ТОВ ПМК№28 "Водбуд", ТОВ «Дельта Буг» ДП «Міноборони України «Запорізький автомобілеремонтний завод» (в/ч А0652) повністю погасили заборгованість із заробітної плати на загальну суму майже 3,75 млн.грн. "інформація про осіб, які входять до складу сім’ї та протягом 12 місяців перед місяцем звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям здійснили на суму, яка на дату проведення операції перевищує 50 тис.

 

 

Окрім цього, постановою Уряду від 22 лютого 2021 року № 1271 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» визначено, що щомісячний розмір пенсійної виплати осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону 1058, і мають не менше як 35 років страхового стажу чоловіки і 30 років жінки, не може бути меншим ніж 2 200 гривень. За інформацією представників Олександрівського та Вознесенівського управлінь м.Запоріжжя Головного управління Державної податкової служби, загальна сума заборгованості з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по м.Запоріжжю станом на 01.10.2019 складає більше ніж 214,5 млн.грн., в тому числі серед боржників нараховується 851 юридична особа та 14865 фізичних осіб підприємців. При визначенні розміру виплати враховується регіональний коефіцієнт - наприклад, в Московській області ціни вище, ніж в Архангельській. Запоріжжя, на яких проведено контрольні заходи Головним управлінням Держпраці в Запорізькій області стосовно дотримання чинного законодавства про працю. Під час засідання міської комісії розглянуті питання: про стан виконання протокольних доручень міської комісії; про організацію роботи щодо погашення заборгованості із заробітної плати, ЄСВ, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах міста; про стан виконання підприємствами затверджених графіків погашення заборгованості з заробітної плати; мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати; стану погашення заборгованості та своєчасної виплати поточної заробітної плати працівникам підприємств комунальної форми власності (обласного, міського та районного підпорядкування), а також бюджетних установ, фінансування яких здійснюється за кошти місцевих бюджетів; про стан виплати заробітної плати на підприємствах м.Запоріжжя, на яких проведено контрольні заходи Головним управлінням Держпраці в Запорізькій області стосовно дотримання чинного законодавства про працю.

 

 

З того часу минуло два роки, я залишався на посаді начальника управління патрульної поліції у Волинській області. З першого та другого питання порядку денного заслухано представника управління з питань праці Запорізької міської ради (далі - управління), який зазначив, що загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. З другого питання порядку денного заслухано представника управління з питань праці Запорізької міської ради (далі - управління), який зазначив, що протягом ІІ півріччя 2019 року проведено 6 засідань міської комісії, розглянуто 19 питань, дієвість яких спрямовувалась на аналіз та причин виникнення проблем з заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств-боржників м. За підсумками засідання міської комісії здійснено аналіз проведеної роботи з вищезазначених питань, за результатом якого визначено шляхи та надані відповідні доручення з метою активізації роботи з погашення заборгованості із заробітної плати, обо’язкових платежів до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах м. Запоріжжя, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. На засіданні були присутні члени міської комісії, представники голів районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати на підприємствах м.

 

 

На засіданні були присутні члени міської комісії, представники голів районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі - районні комісії). 09 липня 2019 року у малій залі Запорізької міської ради відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі - міська комісія). Також, з першого питання порядку денного звітували представники голів районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі - районні комісії), які повідомили про стан погашення заборгованості на підприємствах по кожному району міста окремо, та про проведення роботи з підприємствами міста стосовно укладання графіків погашення заборгованості на новий період. Заслухано інформацію представників: управління з питань праці Запорізької міської ради, Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Олександрівського та Вознесенівського управлінь м.Запоріжжя Головного управління Державної податкової служби, голів районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати на підприємствах м. 17 жовтня 2019 року у великій залі Запорізької міської ради відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (далі - міська комісія).

Localizzazione

Occupazione

homepage
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube