Визволення Києва і ...
 
Notifiche
Cancella tutti
Визволення Києва і Битва За Дніпро. Як Це Було. ФОТО
Визволення Києва і Битва За Дніпро. Як Це Було. ФОТО
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-05-14
New Member

Su di me

Максимум до кінця березня ми побачимо розв'язку щодо війни на сході країни. До кінця вересня тут була створена розвинута в інженерному плані, розгалужена, насичена протитанковими та протипіхотними засобами оборона. До цього моменту все, скоріше всього, буде без змін. До того ж Росія має плани щодо "обнулення" наших територій. ↑ Росія цілеспрямовано підриває продовольчу безпеку України і світу - ГУР. 8 травня 2023 року, Міжнародна академія Нюрнберзьких принципів ухвалила Декларацію, яка засуджує воєнні злочини Росії проти України. ↑ Причиною вибуху нафтобази під Києвом був ракетний удар Росії - КОДА. ↑ Україна, Forbes (28 лютого 2022). Хроніка війни. У 2022 році криза в країні продовжиться. У гороскопі України він проходитиме по самій країні. Вона наголосила, що у гороскопі України завжди відіграє величезну роль ретроградний Меркурій. Астролог Лариса Гресь склала прогноз для України на 2023 рік і розповіла, чи закінчиться цього року повномасштабна війна, розв'язана Росією. Подібний прогноз опублікувала астропсихолог Валентина Віттрок. Віттрок зазначає, що на зміну бідам зайде "мирна четвірка", яка дарує шанс на припинення повномасштабної війни.

 

 

За словами Наталії Власенко, тенденції до закінчення війни є навесні, але складається враження, що це не до кінця. Партнери налаштовані допомагати їм до кінця літа - до цього часу буде активним аспект Урану, який відповідає за це. Військові припускають, що до літа. Зараз все частіше можна почути, що Україні варто завдавати ударів по місцях скупчення російської бойової техніки, зброї, навіть якщо вона розташовується на території Росії. Сто відсотків, адже стихія вогню у Росії максимально висока. Вона додала, що є висока ймовірність того, що війна затягнеться ще й на 2024 рік, проте радує те, що за цей час Україна зможе повернути окуповані території. Головне питання - коли закінчиться війна? Але питання застосування ядерної зброї в Україні вже зняте з порядку денного. Росс, додаючи, що питання Криму вирішиться вже після смерті путіна. Питання щодо Донбасу та Криму вирішуватиметься на великій політичній арені. Я не бачу війни у Криму. УНІАН розповість, що говорила Ванга про Україну і чи бачила вона дату закінчення війни.

 

 

А вже 2024-25 року люди повертатимуться в Україну. Якщо говорити конкретно про смерть диктатора, то на його натальній карті є кілька небезпечних дат - з 22 квітня (плюс/мінус два місяці) у нього транзитом проходить планета по восьмому будинку смерті. Росія проходить під знаком Водолія, і тут у нас з’являється Сатурн - планета жорстких обмежень або, https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/ висловлюючись політичною мовою, санкцій. Донбасі йде мінімально, і Росія очікує великої контратаки України». ↑ Звільнення Бучі та обмін полоненими: головне за день 1 квітня. Ситуація почне змінюватися після квітня 2023 року. А така перспектива є вже з липня 2023 року. Військовій, економічній, енергетичній. Але гаряча фаза війни припиниться до серпня 2023 року із поверненням якихось територій. Міністр оборони України Олексій Резніков у інтерв'ю в квітні 2023 року повідомив, що кількість загиблих з боку України менша, ніж від землетрусу в Туреччини, що стався в лютому 2023. Тобто, не досягає 50 тис. В інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife вона зазначила, що не бачить закінчення війни у 2023-му році. Активна фаза війни в Україні вичерпається до весни, заявляє вона. Він зазначив, що наприкінці березня наступного року в Україні припиняться постійні обстріли та прильоти ворожих ракет.

 

 

Вітрок, озвучуючи астропрогноз наступного року. Важливо розуміти, що після смерті Путіна війна не закінчиться тієї ж миті, чи наступного дня. Далі для України випала карта розбите серце - це перший етап, вона означає складний емоційний стан, і карта місяця, а це означає, що шлях незабаром закінчиться. Сучасні прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України не самі гарні. Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. Астрологічний прогноз щодо війни в Україні на квітень і травень передбачає руйнування російського фронту - розповів відомий астролог Влад Росс. За його словами, процес закінчення війни вже запущений. За його словами, хоч для більшості українців ця трагічна ситуація і була повною несподіванкою, вона не була такою для наших захисників, які роблять все для того, щоб вона скоріше була дозволена. За його словами, це має статися навесні 2023-го року. За її словами, весь 2023-й наша країна ще перебуватиме в кризі - як економічній, енергетичній, так і воєнній. За песимістичним сценарієм Україна переможе у 2025 році, за оптимістичним - може й раніше. Пройшло 80 років від часу Другої світової війни, коли Україна дуже сильно постраждала. Проте Україна - не про це. Українські астрологи кажуть, що молодик, який відбувся 2 березня у Рибах, стане причиною найважливіших подій протягом усього року.

Localizzazione

Occupazione

https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube