Оподаткування ФОП 3...
 
Notifiche
Cancella tutti
Оподаткування ФОП 3-ої Групи єдиного Податку У 2023 Році
Оподаткування ФОП 3-ої Групи єдиного Податку У 2023 Році
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-05-15
New Member

Su di me

Так, можна вибрати кілька кодів, але кожен з них сам по собі досить точно вказує діяльність ІП через що вибір КВЕД 2021 року не займе багато часу. Якщо ви прийняли рішення відкрити свою справу і ретельно вивчили типи підприємств в країні, то напевно зупинили вибір на одному з них. Подібне рішення може бути оскаржене в суді. Бажано добре продумати набір КВЕД при реєстрації та вказати перспективні чи суміжні види діяльності, так як вказання КВЕД ні до чого ФОП не зобов’язує. Бажано при реєстрації КВЕД з розділу 46 (оптова торгівля) вказувати й КВЕД з розділу 47 (роздрібна торгівля), щоб потім не мати проблем (але пам’ятаємо, що оптова торгівля заборонена для ФОП 1 групи єдиного податку). Однак, навіть знання цих визначень не завжди вносить ясність: за роз’ясненням Держстатистики, оптова торгівля сувенірною продукцією в КВЕД класифікується як 46.90 "Неспеціалізована оптова торгівля". Над деякими термінами та поняттями в КВЕД слід задуматися при їх виборі (ДСТУ 4303:2004 "Роздрібна та оптова торгівля"): роздрібна торгівля - це вид економічної діяльності в сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів кінцевому споживачеві та надавання йому торговельних послуг; оптова торгівля - це вид економічної діяльності у сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів за договорами поставки партіями для подальшого їх продажу кінцевому споживачеві через роздрібну торгівлю або для виробничого споживання та надавання пов’язаних із цим послуг.

 

 

XX ПКУ забороняє платнику спец-ЄП здійснювати, зокрема, продаж підакцизних товарів «крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів, роздрібної торгівлі підакцизними товарами»? 295.6 ПКУ передбачено, що суми ЄП, сплачені авансовим платежем за період відпустки або тимчасової непрацездатності, зараховують в рахунок майбутніх платежів з ЄП за заявою ФОП. Платники єдиного податку І та ІІ груп в декларації фіксують обсяг отриманого доходу та щомісячні авансові внески, визначені та сплачені за п. Не платити ЄП у рамках податкової відпустки можна, sylnaukraina.com.ua тільки якщо ви не отримуєте в цей період доходу від підприємницької діяльності. Якими видами діяльності не можуть займатися всі групи ФОП на спрощеній системі Усім групам 1-3 платників єдиного податку фізосіб-підприємців заборонено (п. По ФОП на спрощеній системі існують дозволені та недозволені види діяльності: Таким чином, ФОП на 1-й групі не може займатися оптовим продажем або наданням непобутових послуг, а ФОП на 2-й групі не може надавати послуги неплатникам ЄП. Якщо планується перебувати тільки на 1-й групі єдиного податку, то не можна вказувати, наприклад, оптову торгівлю (див. Річний оборот на цій групі становить 5 млн грн.

 

 

Річний оборот на цій групі становить 1,5 млн грн. ChatGPT досяг 100 млн активних користувачів в січні, що зробило його найшвидше зростаючою програмою в історії. 0,2 га, житлових приміщень та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 кв. Відомі адреси: Новомосковск, Молодежная 10, кв. Якщо ФОП починає здійснювати підприємницьку діяльність за незазначеним видом, то наслідки залежать від того, на якій системі оподаткування він перебуває: якщо на загальній системі, - то з усього одержаного доходу за таким невказаним видом діяльності ФОП має сплатити податок 18% (а не з чистого оподатковуваного доходу - різниці між доходами та витратами, як це передбачено загальною системою оподаткування). Змінами до Бюджетного кодексу України, введеними в дію з 2015 року, суттєво змінено систему балансування доходів та витрат місцевих бюджетів у системі міжбюджетного регулювання. При порушенні лімітів підприємців можуть перевести на загальну систему з більшими податками, додають в ЕП. Якщо цей дохід буде перевищено, потрібно буде перейти на загальну систему оподаткування. Якщо код КВЕД передбачає одночасно дозволені та заборонені види діяльності У ситуації якщо під один код потрапили як заборонені, так і дозволені види діяльності, то платник єдиного податку у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування має зазначити перелік видів діяльності, які віднесено до відповідного коду, крім видів господарської діяльності, на які встановлено заборону.

 

 

Зокрема, самозайнята особа - платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником у межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності. Бувають випадки, коли документи для відкриття бізнесу може подати довірена особа. Зазначений КВЕД дає можливість ФОП по даному виду діяльності оподатковуватися як підприємець, а не як звичайна фізична особа. Єдине обмеження - це дозволені/недозволені види діяльності по групах платників єдиного податку. По-перше, з отриманого доходу по виду діяльності, який не зазначений в реєстрі платників єдиного податку, треба сплатити податок 15% незалежно від групи (п. Такий податок він має сплатити як звичайна фізична особа, що одержала доходи та подає декларацію за наслідками звітного податкового року (пп. Відповідно до змін, унесених із цього року до пп. Відповідно до абзацу першого п. 2. Мінімальний розмір ЄСВ «за себе» (ряд. Але слід пам’ятати, що коли ФОП не сплачує ЄСВ «за себе», то ці періоди не зараховуються до його страхового стажу.

Localizzazione

Occupazione

sylnaukraina.com.ua
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube