Jak Wybrać Suknię ś...
 
Notifiche
Cancella tutti
Jak Wybrać Suknię ślubną, Jeśli Jesteś Niezdecydowaną Panną Młodą
Jak Wybrać Suknię ślubną, Jeśli Jesteś Niezdecydowaną Panną Młodą
Gruppo: Registrato
Registrato: 2023-01-11
New Member

Su di me

Jak wybrać suknię ślubną, jeśli jesteś niezdecydowaną panną młodą

Podczas gdy planowanie ślubu obejmuje obszerną (i różnorodną) listę rzeczy do zrobienia, wybór sukni jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych zadań. A przy tak dużej uwadze i skupieniu na sukience ma sens, że niezdecydowane panny młode mogą mieć niezwykle trudny czas ze znalezieniem wymarzonej sukni ślubnej. Jeśli nie masz pewności, jak zawęzić wybór — lub zaczynasz zastanawiać się, do jakiego zestawu już się zobowiązałeś — Tina Wong, założycielka i dyrektor generalny Grace + Ivory, mówi, że nie jesteś sam.

„Nie jest wielką niespodzianką, że wiele narzeczonych czuje [niezdecydowanie], gdy pomyśli się o tym, że suknia jest dużym emocjonalnym zakupem https://www.bitcoinenespanol.net/criptoforo/profile/altonmanifold55/, w grę może wchodzić wiele opinii i będzie to na większości Twoich zdjęć ślubnych” — wyjaśnia. „Twoja suknia naprawdę jest z przodu i na środku Twojego wielkiego dnia, więc walka z zaangażowaniem się w suknię (zwykle z 9-12-miesięcznym wyprzedzeniem!) może być trudna dla niektórych narzeczonych”.

POZNAJ EKSPERTA

  • Tina Wong jest założycielką i dyrektorem generalnym Grace + Ivory, internetowego butiku ślubnego, który specjalizuje się w szytych na zamówienie, dostosowywanych sukniach ślubnych.
  • Madison Blackburn jest właścicielką Bridals by Madison, sklepu ślubnego z siedzibą w Georgii, który oferuje współczesne, artystyczne i romantyczne suknie ślubne.

Głównym katalizatorem niezdecydowania jest fakt, że wiele narzeczonych dorastało z wizją tego, jak „powinny” wyglądać zakupy sukni ślubnej. „Media i programy, takie jak Say Yes to the Dress, sprawiły, że wiele narzeczonych poczuło, że jeśli nie są wzruszone do łez, to nie jest to suknia” – mówi Madison Blackburn, https://Www.bitcoinenespanol.net/criptoforo/profile/altonmanifold55/ właścicielka Bridals by Madison.   „W rzeczywistości nie wszystkie panny młode są płaczkami!”

Biorąc pod uwagę, jak dużą inwestycją jest suknia ślubna (i że większość z nich to ostateczna wyprzedaż), presja jest zdecydowanie większa, gdy panny młode udają się do butików. „Zaczynasz od świadomości, że – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – będziesz mogła założyć tylko jedną sukienkę, jeden raz, na jedną noc” — mówi Blackburn. Porozmawiaj o stresie! Dobrą wiadomością jest jednak to, że wybór sukni ślubnej nie musi być tak pełną niepokoju męką.

Niezależnie od tego, czy masz trudności z zawężeniem wyboru, czy nie możesz zdecydować się na suknię, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej eksperci zastanawiają się nad wszystkim, co niezdecydowane panny młode powinny wiedzieć o znalezieniu – i trzymaniu się – wybranej przez siebie sukni na wielki dzień i nie tylko.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów sukni ślubnej

Po pierwsze, merijeevankahani.com Blackburn mówi, że najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie sukni ślubnej, są harmonogram, budżet i pożądana estetyka. Niestety, jeśli masz serce nastawione na konkretny styl, ale jest on poza budżetem lub nie dotrze na czas na wielki dzień, ta konkretna opcja może nie zadziałać. Ponadto chcesz zamówić suknię ślubną z około rocznym wyprzedzeniem, więc jeśli nie masz tyle czasu, być może będziesz musiał rozważyć zestawy konsygnacyjne lub zakup gotowego wyglądu.

Następnie, gdy zaczynasz przymierzać suknie, Wong radzi pannom młodym, aby zwracały uwagę na szczegóły, a nie na dopasowanie wyglądu. „Większość próbnych sukienek nigdy nie będzie idealnie pasować, https://www.autismocastillayleon.org/blog/index.php?entryid=65986 i to jest w porządku, ponieważ suknia ślubna to część garderoby, która będzie do ciebie dopasowana” — wyjaśnia. „Zwykle zabieramy rzeczy do przymierzalni, aby zobaczyć, jak pasują, ale staramy się nie kupować w ten sposób sukni ślubnej. ” Podczas gdy chcesz wybrać ogólną sylwetkę, która będzie dobrze prezentować się na Twoim ciele, Wong mówi, że szczegóły (takie jak dekolt, materiał, rękawy, ozdoby, tren itp.) są tym, na czym naprawdę musisz się skupić podczas procesu zakupowego.

Jak przygotować się do zakupów w sukni ślubnej

W filmach i programach telewizyjnych panna młoda po prostu wpada do butiku pod wpływem kaprysu i jakimś cudem udaje jej się znaleźć wymarzoną suknię w ciągu kilku minut. W rzeczywistości zarówno Wong, http://rostovdr.ru/ jak i Blackburn twierdzą, że przed udaniem się na wizytę w sukni ślubnej należy przeprowadzić rozeznanie, ponieważ podróż może szybko stać się frustrująca, jeśli nie jest się na to przygotowanym.

„Stworzenie idealnej tablicy Pinterest nie wystarczy, aby złagodzić stres związany z zakupami” — wyjaśnia Wong. „Ponieważ suknie na Pintereście zwykle nie zawierają metki z ceną, może być trudno zorientować się, jak suknie wyglądają w ramach budżetu ślubnego. „Dlatego niezbędne jest dokładne zrozumienie, ile jesteś w stanie wydać, a także uwzględnienie daty ślubu.

Aby jak najlepiej wykorzystać zakupy, Blackburn sugeruje wybieranie salonów, które zdecydujesz się odwiedzić. „Zawsze przeglądaj sklepy (za pośrednictwem mediów społecznościowych i stron internetowych) przed rezerwacją spotkań, aby wiedzieć, jakie będzie to doświadczenie” – mówi. „To sprawi, że poczujesz się o wiele lepiej przygotowany, kompetentny i pewny swojej decyzji”. Ponadto dobre zrozumienie projektantów, stylów i przedziałów cenowych w sklepach z sukniami ślubnymi pozwoli ci mieć największe szanse na znalezienie sukni, którą pokochasz, nie zbaczając zbytnio z toru.

Jak zawęzić opcje sukni ślubnej

Przy tak wielu opcjach zmęczenie decyzyjne może się łatwo i często zdarzyć podczas procesu zakupowego. Blackburn mówi, że aby zawęzić wybór, najpierw zastanów się, jak chcesz się czuć w swoim wielkim dniu. Chcesz poczuć się seksownie? Klasyczny? Kanciasty? Romantyk? Spróbuj znaleźć tę jedną główną estetykę i oprzyj się o nią, wybierając butiki do odwiedzenia i przymierzając sukienki. Istnieje wiele pięknych sukni, ale posiadanie pomysłu na klimat, który chcesz objąć, wyeliminuje mylące opcje „ładne, ale nie idealne”.

Ponadto Wong sugeruje dobre zrozumienie swoich niezbędnych rzeczy i przechowywanie listy szczegółów, które kochasz, gdy próbujesz różnych stylów. „Nadanie priorytetu fizycznemu ubiorowi i czynnikom związanym ze stylem życia może pomóc pannie młodej dopracować to, co jest naprawdę ważne w sukience (i pomóc jej się nie rozpraszać)” – mówi.

Gdy zaczniesz dostrzegać trend w stylach lub szczegółach, które lubisz, wyeliminuj wszystko, co nie pasuje do tych kategorii. A gdy zaczniesz zawężać swoje opcje, przestań szukać nowych pretendentów, a zamiast tego skup się na sukniach, które już kochasz. Stamtąd rozważ rodzaje akcesoriów, które chcesz nosić, miejsce, porę roku, liczbę przeróbek i wygodę. Jeśli naprawdę czujesz, że utknąłeś, Wong mówi, aby nie bać się podążać za swoim jelitem. „Intuicja prowadzi większość [panny młodej] właściwą ścieżką” — wyjaśnia. „Istnieje wiele opcji i naprawdę możesz robić zakupy i robić zakupy w nieskończoność”.

Kogo przyprowadzić do Twojej sukni Zakupy

Nawet jeśli możesz chcieć rzucić się do butiku ze wszystkimi swoimi VIP-ami, obaj eksperci podkreślają, że często mniej znaczy więcej dzięki towarzyszom zakupów. „Niezdecydowane panny młode powinny przyprowadzać tylko swoich najbardziej wspierających ludzi” – mówi Blackburn. „Więcej ludzi oznacza więcej opinii, a więcej opinii sprawia, że ​​panny młode czują się mniej pewnie w swoich decyzjach”.

Właśnie dlatego Wong sugeruje zakupy w pojedynkę lub z jednym lub dwoma zaufanymi przyjaciółmi, kiedy zaczynasz. „To naprawdę pomaga, zwłaszcza że podczas godzinnego spotkania można przymierzyć tylko określoną liczbę sukienek, a sprawdzenie każdej sukienki w większej grupie zajmuje więcej czasu” — wyjaśnia. Jeśli samotna podróż nie ma sensu, rozważ przymierzenie sukienek w domu w sklepach takich jak Grace + Ivory, Azazie i Revelry, aby zorientować się, jakie sylwetki i szczegóły Cię interesują, zanim udasz się do salonu ślubnego ze znajomymi i rodzina.

„W ostatecznym rozrachunku panna młoda powinna czuć wsparcie w wyborze sukni, w której poczuje się jak najlepsza wersja siebie, niezależnie od opinii innych” — mówi Blackburn. Niezależnie od tego, kogo zaprosisz, pamiętaj o ustaleniu jasnych granic i oczekiwań dotyczących tego, czego szukasz w odniesieniu do informacji zwrotnych. Jeśli wolisz, aby poczekali z wyrażaniem opinii, dopóki nie wypowiesz się — lub jeśli nie chcesz wglądu i po prostu wolisz ich towarzystwo jako wsparcie — poinformuj ich o tym z wyprzedzeniem i nie bój się przypomnieć im, jak poszukiwania trwają.

Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy zakupy sukienek mogą być trudne dla niezdecydowanych narzeczonych, chodzi o to, aby pozostać wiernym sobie, swojej wizji i swojej decyzji. Zawsze pamiętaj, że „znalezienie sukni ślubnej jest jak znalezienie partnera” — mówi Blackburn. „Kiedy już powiesz „tak”, musisz przestać szukać, w przeciwnym razie wpadniesz w kłopoty”.

Localizzazione

Occupazione

https://www.bitcoinenespanol.net/criptoforo/profile/altonmanifold55/
Social Networks
Attività utente
0
Post Forum
0
Discussioni
0
Domande
0
Risposte
0
Commenti alle domande
0
Apprezzati
0
Like ricevuti
0/10
Valutazione
0
Post sul blog
0
Commenti sul blog
Condividi:

Prof. Mirenda

Amministratore del Sito: Prof. Salvatore Mirenda, docente di Tecnologie Musicali presso il Liceo Musicale "Dante" di Firenze.

More Posts

Follow Me:
FacebookLinkedInPinterestGoogle PlusFlickrYouTube